Pečovatel o zdravotně znevýhodněné osoby a seniory - pracovníci přímé obslužné péče v oblasti ambulantních a terénních služeb a pečovatelé v oblasti domácí péče, Kladno

Zdravotnictví / Pečovatel o zdravotně znevýhodněné osoby a seniory - pracovníci přímé obslužné péče v oblasti ambulantních a terénních služeb a pečovatelé v oblasti domácí péče

Společnost Speciální pečovatelská služba z.s.

Místo pracoviště Hřebečská 2680, Kladno
Minimální vzdělání Nižší střední odborné
Výše ohodnocení 30 000 - 35 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Pečovatel o zdravotně znevýhodněné osoby a seniory - pracovníci přímé obslužné péče v oblasti ambulantních a terénních služeb a pečovatelé v oblasti domácí péče (Hřebečská 2680, Kladno)

Požadujeme:
nutná schopnost samostatnosti, řidičský průkaz sk. B.

Náplň práce:
jedná se o fyzicky náročnou práci - každodenní manipulace a přesuny imobilních osob (vozíčkářů) + poskytování osobní pomoci lidem s tělesným postižením (přesuny z postele na vozík a naopak, oblékání, svlékání, osobní hygiena, přesun na toaletu, do vany, pomoc s přípravou a podáním stravy atd.

Jedná se o 12-hod. směny ranní/noční (krátký/dlouhý týden).

Nabízíme:
- zvláštní prémie,
- 25 dní dovolené.

Kontakt Po - Pá 8:00 - 14:00 hod telefonicky nebo e-mailem viz výše.

Informace o společnosti Speciální pečovatelská služba z.s.

Speciální pečovatelská služba z.s.
Hřebečská 2680
Kladno
27201
IČO: 48707783
aktualizováno před 7 měsíci