Pečovatelé o krmný hmyz - ostatní chovatelé a ošetřovatelé zvířat v zařízeních určených pro chov a příbuzní pracovníci, Raškovice

Zemědělství a lesnictví / Pečovatelé o krmný hmyz - ostatní chovatelé a ošetřovatelé zvířat v zařízeních určených pro chov a příbuzní pracovníci

Společnost ALTEN, s. r. o.

Místo pracoviště Raškovice 506, Raškovice
Minimální vzdělání Nižší střední odborné
Výše ohodnocení 25 000 - 32 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Pečovatelé o krmný hmyz - ostatní chovatelé a ošetřovatelé zvířat v zařízeních určených pro chov a příbuzní pracovníci (Raškovice 506, Raškovice)

z:16/2/2024 a:8/4/2024
Náplň práce:
- krmení, balení, expedice a jiné práce
Požadujeme:
- pečlivost, loajalitu, samostatnost, časovou flexibilitu.
Nabízíme:
- po zaučení mzdu 32.000 Kč + odměny dle odvedené práce, prémie
- pracovní dobu dle dohody, práci v přátelském kolektivu.
Kontakt telefonicky, emailem. Z Raškovice a blízkého okolí výhodou.

Benefity pracovní pozice

  • Jiné výhody

Informace o společnosti ALTEN, s. r. o.

ALTEN, s. r. o.
Raškovice 506
Raškovice
73904
IČO: 60323094
aktualizováno před 21 dny

Odpověď na pracovní pozici Pečovatelé o krmný hmyz - ostatní chovatelé a ošetřovatelé zvířat v zařízeních určených pro chov a příbuzní pracovníci

Raškovice 506 506
Raškovice