Personalista/ka / asistent/ka - všeobecní administrativní pracovníci, Jablonec nad Nisou

Administrativa / Personalista/ka / asistent/ka - všeobecní administrativní pracovníci

Společnost ACL Anodizing s. r. o.

Místo pracoviště U Přehrady 5206, Jablonec nad Nisou
Minimální vzdělání ÚSV s maturitou
Výše ohodnocení 25 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Personalista/ka / asistent/ka - všeobecní administrativní pracovníci (U Přehrady 5206, Jablonec nad Nisou)

Personalista/ka / Asistent/ka
Náplň práce:
- organizace náboru nových pracovníků
- vystavení a řízení předepsané agendy u nástupu nových pracovníků
- evidence vstupních a periodických lékařských prohlídek
- evidence školení a vzdělávání zaměstnanců
- příprava a zpracování pracovněprávní dokumentace
- vyřizování korespondence
- zpracování a monitoring interních přehledů

Nabízíme:
- zázemí české společnosti
- práci ve stabilním kolektivu
- bonusy a prémie navíc k měsíční mzdě
- roční prémii vyplácenou před Vánoci
- kvartální odměnu za nulovou absenci
- odměnu při životním nebo pracovním výročí
- občerstvení na pracovišti
- vitamínové balíčky
- Renomia - pojištění proti nejistotám
- příspěvek na stravování, za každou odpracovanou směnu
- sleva na nový vůz od společnosti Autotrend

Požadujeme:
-SŠ ekonomického/obchodního/technického zaměření
- znalost práce v Excel, Word, Power Point, Outlook
- flexibilita, komunikativnost, týmovost

Zaměstnanecké výhody:
Zázemí české společnosti

Kontakt emailem, nebo telefonicky.

Informace o společnosti ACL Anodizing s. r. o.

ACL Anodizing s. r. o.
U Přehrady 5206
Jablonec nad Nisou
46602
IČO: 25425609
aktualizováno před téměř 3 roky