Plánovač / plánovačka výroby - dispečer / dispečerka - úředníci ve výrobě, Rychnov nad Kněžnou

Výroba a provoz, Administrativa / Plánovač / plánovačka výroby - dispečer / dispečerka - úředníci ve výrobě

Společnost ASSA ABLOY Opening Solutions CZ s.r.o.

Místo pracoviště Strojnická 633, Rychnov nad Kněžnou
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 25 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Plánovač / plánovačka výroby - dispečer / dispečerka - úředníci ve výrobě (Strojnická 633, Rychnov nad Kněžnou)

Kontakt e-mailem na adresu

Požadujeme:
- SŠ/SOU vzdělání
- praxe na obdobné pozici výhodou
- znalost informačního systému MAX+ výhodou
- znalost práce na PC (MS Office)
- řidičský průkaz sk. B.
Náplň práce:
- plánování výroby na jednotlivých pracovištích
- zadávání výrobních příkazů dílů a sestav do informačního systému
- kontrola plnění plánu výroby dílny, operativní náprava nedostatků
- zajištění dílny materiálem ze skladů
- zpracování podkladů pro fakturaci.
Nabízíme:
- 13. mzdu, 5 týdnů dovolené, 3 dny "sick days"
- dotované stravování a jídelnu s doplňkovým prodejem
- příspěvek na penzijní připojištění
- docházkový bonus, program benefitů Cafeterie
- bonusový systém
- nástup možný ihned.

Požadavky

  • Práce s PC
  • Práce s PC - textový editor (Word)
  • Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
  • Práce s PC - internet a elektronická pošta
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Benefity pracovní pozice

  • Dovolená navíc
  • Jiné výhody

Informace o společnosti ASSA ABLOY Opening Solutions CZ s.r.o.

ASSA ABLOY Opening Solutions CZ s.r.o.
Strojnická 633
Rychnov nad Kněžnou
51601
IČO: 4599021
aktualizováno před 12 dny

Odpověď na pracovní pozici Plánovač / plánovačka výroby - dispečer / dispečerka - úředníci ve výrobě

Další pracovní nabídky v okrese Rychnov nad Kněžnou v oboru Výroba a provoz, Administrativa

Všechny pracovní inzeráty v okrese Rychnov nad Kněžnou v oboru Výroba a provoz, Administrativa