Skladník / skladnice - skladníci, obsluha manipulačních vozíků, Rychnov nad Kněžnou

Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz, Doprava / Skladník / skladnice - skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Společnost STALAK spol. s r.o.

Místo pracoviště Jámy 2, Rychnov nad Kněžnou
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 28 000 - 32 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Skladník / skladnice - skladníci, obsluha manipulačních vozíků (Jámy 2, Rychnov nad Kněžnou)

Kontakt telefonicky nebo e-mailem na adresu

Požadujeme:
- řidičský průkaz sk. B
- zodpovědnost, samostatnost
- fyzická zdatnost, spolehlivost
- praxe v oboru, znalost stavebních materiálů a praxe na VZV výhodou.
Náplň práce:
- příjem a výdej materiálu na sklad (průkaz VZV není třeba).
Nabízíme:
- práce PO - PÁ, ranní směna
- nástup dle dohody.

Požadavky

  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Informace o společnosti STALAK spol. s r.o.

STALAK spol. s r.o.
Jámy 2
Rychnov nad Kněžnou
51601
IČO: 25269372
aktualizováno před 26 dny

Odpověď na pracovní pozici Skladník / skladnice - skladníci, obsluha manipulačních vozíků