Plastikáři - montážní dělníci výrobků z pryže a plastů, Střelná

Výroba a provoz / Plastikáři - montážní dělníci výrobků z pryže a plastů

Společnost FORM s.r.o.

Místo pracoviště Střelná 220, Střelná
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 20 000 - 40 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Plastikáři - montážní dělníci výrobků z pryže a plastů (Střelná 220, Střelná)

PLASTIKÁŘI
POŽADUJEME: Není nutné být vyučen v oboru, nabízíme kvalitní zaškolení. Požadujeme dobrý zdravotní stav.
NÁPLŇ PRÁCE: Ořez a broušení laminátových výrobků, lepení a kompletace výrobkových sestav.
NABÍZÍME: Zázemí stabilní zavedené firmy, závodní stravování zdarma.
PRVNÍ KONTAKT: Telefonicky paní Ludmila Rösnerová tel.: 571 447 575, e-mailem na adresu: Případně osobně na pracovišti.
Ov.tel.: 12.1.

Benefity pracovní pozice

  • Podnikové stravování

Informace o společnosti FORM s.r.o.

FORM s.r.o.
Střelná 220
Střelná
75612
IČO: 43874801
aktualizováno před více než 3 roky