Plc programátor - programátoři počítačových aplikací specialisté,

Informační technologie / Plc programátor - programátoři počítačových aplikací specialisté

Společnost NT Automation s.r.o.

Místo pracoviště NT Automation s.r.o. - 001
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 50 000 - 100 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Plc programátor - programátoři počítačových aplikací specialisté (NT Automation s.r.o. - 001)

KONTAKT TELEFONICKY NEBO EMAILEM.
Pracovní náplň:
- návrh a tvorba HW a aplikačního SW včetně HMI jednoúčelových strojů a technologií; spolupráce s konstruktéry při návrhu nových technologií; spoluúčast při oživení technologie a uvedení do provozu

Požadujeme:
- spolehlivost, samostatnost a časovou flexibilitu; zkušenosti z oblasti automatizace výhodou; orientace v elektrické a fluidní dokumentaci výhodou; záliba v programování; dřívější zkušenosti s programováním výhodou; komunikativní znalost anglického jazyka podmínkou; časová flexibilita

Nabízíme:
práce v přátelském kolektivu malé firmy; možnost osobního a profesního růstu; školení na práci s různými typy PLC (např. Siemens, Beckhoff, Mitsubishi), možnost zajištění dalších školení dle zájmu a potřeby; spoluúčast na zajímavých projektech, jak v České republice, tak v zahraničí

Informace o společnosti NT Automation s.r.o.

NT Automation s.r.o.

IČO: 6608957
aktualizováno před asi měsícem

Odpověď na pracovní pozici Plc programátor - programátoři počítačových aplikací specialisté

NT Automation s.r.o. - 001