Pomocní pracovníci v administrativní činnosti - všeobecní administrativní pracovníci, Ústí nad Labem

Administrativa / Pomocní pracovníci v administrativní činnosti - všeobecní administrativní pracovníci

Společnost AHA Plus s.r.o.

Místo pracoviště Ústí nad Labem
Minimální vzdělání Nižší střední odborné
Výše ohodnocení 9 300 Kč
Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek

Detail pracovní nabídky na pozici: Pomocní pracovníci v administrativní činnosti - všeobecní administrativní pracovníci (Ústí nad Labem)

Místo výkonu práce: jedná se o práci z domova.
Pracovní pozice je vyhrazena pro osoby OZP.
Požadujeme :
- základy práce na PC
- dobrá tel. komunikace
- pečlivost, spolehlivost

Náplň práce a pracoviště :
- jedná se o home office ( práce z domova)
- plnění požadavku manažera společnosti
- práce na PC s interním systémem
- vyřizování emailu
- vyřizován telef. hovorů

Nabízíme :
- práci ve stabilní a silné společnosti
- práci z domova
- Nástup na hlavní pracovní poměr s možností prodloužení pracovního poměru po zapracování

Pro informace ohledně pracovní pozice prosím nenavštěvovat pobočku. Prvotní kontakt vždy telefonicky, případně e-mailem.

Informace o společnosti AHA Plus s.r.o.

AHA Plus s.r.o.

Ústí nad Labem

IČO: 6227155
aktualizováno před asi 3 roky