Pojišťovací zprostředkovatel - obchodní zástupci, Sokolov

Obchod a cestovní ruch, Finance / Pojišťovací zprostředkovatel - obchodní zástupci

Společnost Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group

Místo pracoviště Nádražní 562, Sokolov
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 17 800 - 28 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Pojišťovací zprostředkovatel - obchodní zástupci (Nádražní 562, Sokolov)

Způsob hlášení uchazečů:
- e-mailem zasílejte životopisy:

Kontaktní osoba: Hana Ederová 724 721 670

Upřesňující inforamce:

Náplň práce: sjednávání pojistných smluv

Požadujeme: komunikativnost, bezúhonnost

Nabízíme: stravenky, dovolená 5 týdnů, příspěvky na pojištění

Místo výkonu práce: Sokolov, Nádražní 562

Benefity pracovní pozice

  • Dovolená navíc
  • Jiné výhody

Informace o společnosti Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group

Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group
Nádražní 562
Sokolov
35601
IČO: 47116617
aktualizováno před téměř 4 roky