Pokladní informačních pokladen - funpark/aquapark - pokladníci a prodavači vstupenek v kulturních zařízeních, Liberec

Obchod a cestovní ruch, Kultura a sport, Finance / Pokladní informačních pokladen - funpark/aquapark - pokladníci a prodavači vstupenek v kulturních zařízeních

Společnost CENTRUM BABYLON, a.s.

Místo pracoviště Nitranská 415, Liberec
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 23 000 - 25 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Pokladní informačních pokladen - funpark/aquapark - pokladníci a prodavači vstupenek v kulturních zařízeních (Nitranská 415, Liberec)

POŽADUJEME:
- ÚSO/SŠ
- Základní komunikace NJ/AJ
- Znalost práce na PC
- Příjemné vystupování, spolehlivost, samostatnost, odpovědnost
NÁPLŇ PRÁCE:
- Péče o klienty, komunikace a poskytování aktuálních informací
- Práce na pokladně Funparku/Aquaparku - prodej a kontrola vstupů/ výstupů prostřednictvím čipového systému (hodinky s čipem)
- Drobný prodej upomínkových předmětů
- Úschova cenností zákazníků
NABÍZÍME:
- Hlavní pracovní poměr - krátký/dlouhý týden
- Nástup: IHNED nebo dohodou
- Zázemí společnosti s tradicí - 20 let
- Příjemný kolektiv a nové pracovní prostředí
- Zaměstnanecké benefity - stravování na pracovišti, vstupy do zábavního centra, posilovny apod.
- Mzdové podmínky: cca Kč 23.000,00 - 25.000,00
Uchazeči se mohou hlásit na e-mail -

Informace o společnosti CENTRUM BABYLON, a.s.

CENTRUM BABYLON, a.s.
Nitranská 415
Liberec
46007
IČO: 25022962
aktualizováno před 12 měsíci