Pokladní/k - pokladníci v prodejnách, Kladno

Obchod a cestovní ruch, Finance / Pokladní/k - pokladníci v prodejnách

Společnost BM ČESKO s.r.o.

Místo pracoviště Unhošťská 3231, Kladno
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 22 570 - 58 875 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Pokladní/k - pokladníci v prodejnách (Unhošťská 3231, Kladno)

Pracovní náplň:
Práce s pokladnou, Kontrola stavu pokladny, Informování a komunikace se zákazníky.

Pracovní doba: Po - Ne dle rozpisu se směnami v rozmezí otevírací doby prodejny 8:00 - 20:00 hod (10-12 hodin. směny).

Požadujeme:
SOU/SŠ vzdělání, samostatnost, spolehlivost, orientaci na zákazníka, flexibilitu - práce o víkendech, výpis z rejstříku trestů.
Praxe v oboru výhodou.

Nabízíme:
HPP (smlouva na 3 roky), zajímavé mzdové ohodnocení, další benefity, samostatnou práci, možnost seberealizace, prémie a stravenkový paušál.

Nástup možný ihned, nebo dohodou.

Prosíme o zaslání životopisu na e-mail

Informace o společnosti BM ČESKO s.r.o.

BM ČESKO s.r.o.
Unhošťská 3231
Kladno
27201
IČO: 4335813
aktualizováno před 30 dny