Technik / technička přípravy a realizace staveb - mostař / mostařka - stavební technici přípravy a realizace investic, inženýringu, Jičín

Stavebnictví / Technik / technička přípravy a realizace staveb - mostař / mostařka - stavební technici přípravy a realizace investic, inženýringu

Společnost ÚDRŽBA SILNIC Královéhradeckého kraje a.s.

Místo pracoviště M. Koněva 467, Jičín
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 33 800 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Technik / technička přípravy a realizace staveb - mostař / mostařka - stavební technici přípravy a realizace investic, inženýringu (M. Koněva 467, Jičín)

Požadujeme:
o vzdělání stavebního směru - dopravní stavby
o autorizace ČKAIT pro mosty a inženýrské konstrukce
o ŘP sk. B
o znalost práce na PC (Microsoft Office: Word, Excel, Outlook)
o samostatnost, flexibilita, spolehlivost
Náplň práce:
Při přípravě staveb
o podílí se na kontrole projektů a rozpočtů staveb
o připravuje podklady pro výběrová řízení
Při realizace staveb
o zajišťuje kontrolu výkonu stavebního dozoru (hlavní inženýr stavby)
o podílí se na kontrole kvality provedených prací u zhotovitelů staveb
o dohlíží na dodržení harmonogramu výstavby staveb
o kontroluje dodržování bezpečnosti práce a pořádku na stavbě
o kontroluje soulad fakturace stavebních prací s rozpočtem a projektem
o dohlíží na uvádění staveb do provozu
Nabízíme:
o dobré zázemí stabilní společnosti, pružná pracovní doba
o atraktivní platové podmínky
o možnost používání služebního vozidla k soukromým účelům
o zajistíme potřebné kurzy a školení
Termín nástupu: dle dohody
Životopisy zasílejte na adresu: do Předmětu uveďte "mostař JC"

Výhody:
stravenky, příspěvek na penzijní připojištění nebo spoření ve výši 1500,- Kč/měsíc, 5 týdnů dovolené

Informace o společnosti ÚDRŽBA SILNIC Královéhradeckého kraje a.s.

ÚDRŽBA SILNIC Královéhradeckého kraje a.s.
M. Koněva 467
Jičín
50601
IČO: 27502988
aktualizováno před 25 dny

Odpověď na pracovní pozici Technik / technička přípravy a realizace staveb - mostař / mostařka - stavební technici přípravy a realizace investic, inženýringu