Pokojská - uklízeči a pomocníci v ubytovacích a vzdělávacích zařízeních, Luhačovice

Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz, Služby / Pokojská - uklízeči a pomocníci v ubytovacích a vzdělávacích zařízeních

Společnost TOKO AGRI a.s.

Smluvní vztah pracovní smlouva, práce na živnostenský list/ičo
Místo pracoviště 0, Luhačovice
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 120 Kč / hodinu
Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek

Detail pracovní nabídky na pozici: Pokojská - uklízeči a pomocníci v ubytovacích a vzdělávacích zařízeních ( 0, Luhačovice)

Nástup možný IHNED

Požadujeme:

- Pečlivost
- Komunikativnost
- Schopnost samostatné práce
- Časová nezávislost, flexibilita

Nabízíme:

- Příjemné pracovní prostředí
- Platové ohodnocení s motivační složkou mzdy
- Benefity - dopravné, stravné, sicks day, firemní výrobky

Náplň práce:
- Úklid penzionu, žehlení
- Pomocné práce na penzionu

Místo výkonu práce: Penzion Sonáta, Luhačovice
Své životopisy zasílejte prosím na

Zaměstnanecké výhody: Prémiové ohodnocení v závislosti na pracovním výkonu, benefity

Informace o společnosti TOKO AGRI a.s.

TOKO AGRI a.s.
0
Luhačovice

IČO: 28888901
aktualizováno před asi rokem