Pokrývači, Vsetín

Stavebnictví / Pokrývači

Společnost Coleman S.I., a.s.

Místo pracoviště Bobrky 478, Vsetín
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 20 000 - 28 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Pokrývači (Bobrky 478, Vsetín)

POKRÝVAČI *
Požadujeme: základní vzdělání, manuální zručnost, vysoké pracovní nasazení, samostatnost, flexibilita, zodpovědnost
Náplň práce: stavební činnost, obor Pozemní stavby, tesařské práce, klempířské práce, pokrývačské práce
Nabízíme: práci v dynamické a silné společnosti, rozšíření kolektivu profesionálů, vlastní certifikovaný systém zaškolení pracovníků (certifikace tesař, klepíř, pokrývač), zajištění ubytování, stravenky, vzdělávání
První kontakt: telefonicky v pracovní dny v době 7:00 - 15:30 h. na čísle: 571 499 602 nebo 725 675 649 nebo e-mailem na: stanislava

Benefity pracovní pozice

  • Podnikové stravování
  • Ubytování
  • Jiné výhody

Informace o společnosti Coleman S.I., a.s.

Coleman S.I., a.s.
Bobrky 478
Vsetín
75501
IČO: 25350048
aktualizováno před asi 3 roky