Pomocná kuchař/ka - pomocní kuchaři, Ústí nad Labem

Obchod a cestovní ruch / Pomocná kuchař/ka - pomocní kuchaři

Společnost Domov pro seniory Krásné Březno, příspěvková organizace

Místo pracoviště Rozcestí 798, Ústí nad Labem
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 20 230 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Pomocná kuchař/ka - pomocní kuchaři (Rozcestí 798, Ústí nad Labem)

Náplň práce:
Vykonává přípravné a pomocné práce spojené s přípravou jídel. Provádí úklid pracoviště včetně mytí nádobí, podlah, stolů v prostorách stravovacího provozu.
Požadujeme: spolehlivost.
Zaměstnanecké výhody: 5 dní dovolené navíc, 3 dny sick days, podnikové stravování, zvláštní prémie, osobní ohodnocení, benefity z FKSP, příplatky za směnnost
Kontakt: e-mailem

Informace o společnosti Domov pro seniory Krásné Březno, příspěvková organizace

Domov pro seniory Krásné Březno, příspěvková organizace
Rozcestí 798
Ústí nad Labem
40007
IČO: 44555334
aktualizováno před asi měsícem