Pomocná/pomocný účetní - účetní všeobecní, Olomouc

Finance, Administrativa / Pomocná/pomocný účetní - účetní všeobecní

Společnost Bartoň a Partner s.r.o.

Místo pracoviště Chválkovice 580, Olomouc
Minimální vzdělání ÚSV s maturitou
Výše ohodnocení 28 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Pomocná/pomocný účetní - účetní všeobecní (Chválkovice 580, Olomouc)

Náplň práce:
- vedení účetních agend,
- součinnost při zpracování účetních závěrek,
- práce v účetním programu,

Požadavky:
- SŠ vzdělání
- dobrou znalost práce na PC
- praxe v účetnictví výhodou
- ochotu učit se novým věcem, pečlivost
- zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost

Nabízíme:
- nástup do české stabilní společnosti, která na trhu působí již 30 let
- přátelský kolektiv, příjemné pracovní prostředí
- firemní akce

Zájemci o zaměstnání zašlou životopis na e-mail: Do předmětu uveďte název pracovní pozice.

Požadavky

  • Práce s PC

Informace o společnosti Bartoň a Partner s.r.o.

Bartoň a Partner s.r.o.
Chválkovice 580
Olomouc
77900
IČO: 26810093
aktualizováno před 27 dny

Odpověď na pracovní pozici Pomocná/pomocný účetní - účetní všeobecní