Pomocná síla do kuchyně (příprava, výdej) - pomocní kuchaři, Hřensko

Obchod a cestovní ruch / Pomocná síla do kuchyně (příprava, výdej) - pomocní kuchaři

Společnost Libor Riňák

Místo pracoviště Hřensko 68, Hřensko
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 31 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Pomocná síla do kuchyně (příprava, výdej) - pomocní kuchaři (Hřensko 68, Hřensko)

Místo výkonu práce: Hotel u Lípy, Hřensko č.p. 68, 407 17 Hřensko

Náplň práce:
- Předpříprava a zpracování surovin pro tepelnou úpravu
- Příjem a skladování zboží
- Vážení a vakuování potravin
- Výdej pokrmů v koordinaci s kuchařem
- Udržování svého úseku pracoviště v čistotě

Požadavky:
- Vyučený v oboru nebo 3 let praxe
- Dodržování deklarovaných gramáží při balení
- Smysl pro týmovou spolupráci
- Schopnost a ochota podávat skvělý servis, kreativita
- Odolnost vůči stresovým situacím
- Pečlivost, loajalita, zodpovědnost
- Zdravotní průkaz

Nabízíme:
- Mzda 25 000 Kč v čistém
- Smlouva na HPP od 01.08.23 do 31.10.2023 (případné prodloužení o 1 měsíc dle vytíženosti v sezóně)
- Obědy a pitný režim zdarma
- Pracovní doba: dlouhý / krátký týden 7:00 - 21:00 hod.

- Včasné a odpovídající finanční ohodnocení
- Odměny za dobře a dlouhodobě odváděnou práci a udržení kvality, čistoty po všech stránkách jednotlivých úseků.
- Férové jednání a přístup
- Mladý, perspektivní kolektiv

Kontaktní osoba: Libor Riňák, tel. 728 839 767 (volejte Po - Pá, 9:00 - 15:00)
Nereagujeme na SMS zprávy. Preferujeme ústní komunikaci.

Informace o společnosti Libor Riňák

Libor Riňák
Hřensko 68
Hřensko
40717
IČO: 1494341
aktualizováno před 9 měsíci