Pomocná síla v kuchyni - pomocníci v kuchyni, Nýrsko

Výroba a provoz, Služby / Pomocná síla v kuchyni - pomocníci v kuchyni

Společnost Domov pro osoby se zdravotním postižením Bystřice nad Úhlavou, příspěvková organizace

Místo pracoviště Bystřice nad Úhlavou 44, Nýrsko
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 14 286 - 14 286 Kč
Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek

Detail pracovní nabídky na pozici: Pomocná síla v kuchyni - pomocníci v kuchyni (Bystřice nad Úhlavou 44, Nýrsko)

KONTAKT: Po - Pá 7:00 - 15:00
POŽADAVKY: základní vzdělání, trestní bezúhonnost, očkování proti žloutence typu B - před nástupem do prac. pom. alespoň 2 dávky, pracovní doba 7:30 - 13:30 v pracovní dny, fond prac. doby 27,5 hod. týdně, úvazek 0,6875.
NÁPLŇ PRÁCE: mytí bílého a černého nádobí, obsluha mycího stroje, úklid a sanitrní práce v kuchyni
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: příspěvek na stravování, na penzijní připoj., 5 týdnů dovolené, pololetní odměny
Platové zařazení dle NV č. 341/2017 Sb.

Informace o společnosti Domov pro osoby se zdravotním postižením Bystřice nad Úhlavou, příspěvková organizace

Domov pro osoby se zdravotním postižením Bystřice nad Úhlavou, příspěvková organizace
Bystřice nad Úhlavou 44
Nýrsko
34022
IČO: 49207300
aktualizováno před asi měsícem