Pomocná síla ve výrobě - pomocní dělníci ve výrobě, Rychnov nad Kněžnou

Výroba a provoz / Pomocná síla ve výrobě - pomocní dělníci ve výrobě

Společnost ALPENTA s.r.o.

Místo pracoviště Lipovka 165, Rychnov nad Kněžnou
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 20 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Pomocná síla ve výrobě - pomocní dělníci ve výrobě (Lipovka 165, Rychnov nad Kněžnou)

Kontakt e-mailem na adresu nebo telefonicky ve všední dny od 7:00 do 15:30 hod.

Požadavky
- min. základní vzdělání
- znalost bezpečnostních postupů na pracovišti
- schopnost efektivně pracovat v týmu
- pečlivost.
Náplň práce:
- pomocné práce ve skladu a práce při finalizaci expedice v našem výrobním závodě
- další pracovní náplň je možná na základě kvalifikace a osobního rozvoje
- jedná se o lehkou, fyzicky nenáročnou práci.
Nabízíme:
- práci v příjemném kolektivu
- možnost zkráceného úvazku
- PP na dobu určitou 6 měsíců s předpokladem prodloužení
- nástup možný ihned.

Benefity pracovní pozice

  • Jiné výhody

Informace o společnosti ALPENTA s.r.o.

ALPENTA s.r.o.
Lipovka 165
Rychnov nad Kněžnou
51601
IČO: 7859511
aktualizováno před 8 měsíci