Pomocní kuchaři, Valašské Meziříčí

Obchod a cestovní ruch / Pomocní kuchaři

Společnost Nemocnice AGEL Valašské Meziříčí a.s.

Místo pracoviště U Nemocnice 980, Valašské Meziříčí
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 15 750 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Pomocní kuchaři (U Nemocnice 980, Valašské Meziříčí)

POMOCNÍ KUCHAŘI
Požadujeme: SOU nebo SŠ, není nutné vyučení nebo praxe v oboru.
Náplň práce: pomocné kuchařské práce - čištění a krájení ovoce a zeleniny, krájení
či naklepávání masa, umývání nádobí, příprava výdeje a výdej jídel, výdej pečiva, úklid aj.
Nabízíme: mzdu 15750,- Kč + 3000,- Kč příplatek k pozici, příspěvek na životní pojištění
a penzijní připojištění, příspěvek na stravování, 25 dní dovolené, odměny při životních
a pracovních jubileích, příspěvek na dětskou zimní nebo letní rekreaci v rámci holdingu.
Ranní směna - 5:30-14:00 nebo 6:30-15:00 hodin.
První kontakt: telefonicky na čísle 571 758 152 nebo e-mailem na

Benefity pracovní pozice

  • Zvláštní prémie
  • Dovolená navíc
  • Podnikové stravování
  • Jízdní výhody

Informace o společnosti Nemocnice AGEL Valašské Meziříčí a.s.

Nemocnice AGEL Valašské Meziříčí a.s.
U Nemocnice 980
Valašské Meziříčí
75701
IČO: 26822105
aktualizováno před více než 2 roky