Pomocní pracovníci v oblasti těžby a stavebnictví - pomocní pracovníci v oblasti těžby, Bušovice

Výroba a provoz / Pomocní pracovníci v oblasti těžby a stavebnictví - pomocní pracovníci v oblasti těžby

Společnost PB networks s.r.o.

Místo pracoviště Sedlecko 35, Bušovice
Minimální vzdělání Neúplné základní
Výše ohodnocení 18 900 - 22 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Pomocní pracovníci v oblasti těžby a stavebnictví - pomocní pracovníci v oblasti těžby (Sedlecko 35, Bušovice)

Náplň práce: pomocné práce na stavbě. Přípravné práce, bourací práce atd...
Požadujeme: řidičský průkaz skupiny B výhodou, spolehlivost, pečlivost, přátelský přístup
Nabízíme: práci ve stabilní rodinné společnosti, flexibilní pracovní dobu, přátelský kolektiv, místo výkonu práce: Plzeňský kraj, dobré platové ohodnocení, prémie

Informace o společnosti PB networks s.r.o.

PB networks s.r.o.
Sedlecko 35
Bušovice
33824
IČO: 6788564
aktualizováno před 3 měsíci

Odpověď na pracovní pozici Pomocní pracovníci v oblasti těžby a stavebnictví - pomocní pracovníci v oblasti těžby

Sedlecko 35 35
Bušovice