Lakýrník/lakýrnice, natěrač/natěračka - lakýrníci a natěrači kovů, kovových výrobků, Prostějov

Výroba a provoz, Služby / Lakýrník/lakýrnice, natěrač/natěračka - lakýrníci a natěrači kovů, kovových výrobků

Společnost DV4 Ipsum s.r.o.

Místo pracoviště Vrahovická 4308, Prostějov
Minimální vzdělání Nižší střední odborné
Výše ohodnocení 26 000 - 28 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Lakýrník/lakýrnice, natěrač/natěračka - lakýrníci a natěrači kovů, kovových výrobků (Vrahovická 4308, Prostějov)

Kontaktní osoba Hoňková Petra, e-mail:
Společnost DV4 Ipsum s.r.o. je rozrůstající se mladá společnost postavená na dlouholetých zkušenost v oblasti strojírenské výroby.

Náplň práce: zakázková a opakovaná výroba, zámečnická příprava dílů, očištění, základování, lakování svařovaných dílců, kontrola rozměrů dle výkresové dokumentace, balení na expedici
Požadujeme: znalost čtení výkresové dokumentace, zvládání zámečnické práce, znalost práce s kusovníky, preciznost, spolehlivost, dochvilnost, odpovědný přístup
Nabízíme: práci v jednosměnném provozu, 25 dnů dovolené, stravenkový paušál, práci v malém kolektivu

Benefity pracovní pozice

  • Dovolená navíc
  • Jiné výhody

Informace o společnosti DV4 Ipsum s.r.o.

DV4 Ipsum s.r.o.
Vrahovická 4308
Prostějov

IČO: 8592691
aktualizováno před asi měsícem

Odpověď na pracovní pozici Lakýrník/lakýrnice, natěrač/natěračka - lakýrníci a natěrači kovů, kovových výrobků