Pomocný/á kuchař/ka - pomocní kuchaři, Písek

Obchod a cestovní ruch / Pomocný/á kuchař/ka - pomocní kuchaři

Společnost GTH catering a.s.

Místo pracoviště Čížovská 447, Písek
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 15 000 - 16 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Pomocný/á kuchař/ka - pomocní kuchaři (Čížovská 447, Písek)

PP na dobu určitou s možností prodloužení.
Pracovní náplň:
- spolupráce s kolektivem kuchyně při přípravě jídel, výdeji a úklidu
Požadujeme:
- praxi v oboru (vítána)
- zodpovědnost, spolehlivost
- potravinářský průkaz
- schopnost týmové práce a chuť pracovat
Pracovní doba: 2 směny 6:00 - 14:00 hod.; 11:00 - 19:00 hod.
Vhodné i pro absolventy.
Nabízíme:
- zázemí silné, rozvíjející se společnosti, zaměstnanecké benefity
- práce na HPP, pracovní doba po - pá
- odpovídající mzda
- nástup možný ihned
- zvýhodněné stravování
- volné víkendy
První kontakt: Holubová Michaela, tel.: 724 437 133, e-mail: NECHODIT OSOBNĚ, DOMLUVIT SI SCHŮZKU.

Informace o společnosti GTH catering a.s.

GTH catering a.s.
Čížovská 447
Písek
39701
IČO: 24206741
aktualizováno před více než 3 roky