Pomocný dělník / dělnice - ruční nátěr - pomocní dělníci ve výrobě, Hradec Králové

Výroba a provoz / Pomocný dělník / dělnice - ruční nátěr - pomocní dělníci ve výrobě

Společnost Gumokov, a.s.

Místo pracoviště Akademika Bedrny 531, Hradec Králové
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 19 900 - 22 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Pomocný dělník / dělnice - ruční nátěr - pomocní dělníci ve výrobě (Akademika Bedrny 531, Hradec Králové)

- Pracovní poměr na dobu určitou - po zapracování doba neurčitá. Nástup možný ihned nebo dohodou, jedná se o práci na 3 směny
- Náplň práce: ruční nátěr, rovnání, kontrola a opracování pryžových/kovových výrobků
- Požadujeme: manuální zručnost, pečlivost, dobrý zrak. Praxe ve výrobní firmě vítána.
- Nabízíme: 5 týdnů dovolené, příspěvek na závodní stravování.
- V případě zájmu nás můžete kontaktovat telefonicky (pondělí - pátek, 8:00 h. - 16.00 h.), emailem, kontaktní osoba: p. Lukáš Markgraf, tel. č.: 602 532 711, e-mail:

Informace o společnosti Gumokov, a.s.

Gumokov, a.s.
Akademika Bedrny 531
Hradec Králové
50003
IČO: 12131
aktualizováno před asi 2 roky