Pomocný dělník/-ice ve výrobě - pomocní dělníci ve výrobě, Hradec Králové

Výroba a provoz / Pomocný dělník/-ice ve výrobě - pomocní dělníci ve výrobě

Společnost ADK CZECH service s.r.o.

Místo pracoviště Bratří Štefanů 1070, Hradec Králové
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 19 700 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Pomocný dělník/-ice ve výrobě - pomocní dělníci ve výrobě (Bratří Štefanů 1070, Hradec Králové)

POMOCNÝ DĚLNÍK/-ICE VE VÝROBĚ
- PP na dobu neurčitou, nástup od 1. 9. 2016, nepřetržitý provoz, místo výkonu práce Hradec Králové, Bratří Štefanů 1070
- Náplň práce: čištění výrobní linky a strojů, práce v prašném prostředí s acetonem
- Požadujeme: min. základní vzdělání
- Nabízíme : stravenky
- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem na adresu: nebo osobně na adrese Vančurovo náměstí 309 Hradec Králové každou středu od 10:00 do 12:00

Informace o společnosti ADK CZECH service s.r.o.

ADK CZECH service s.r.o.
Bratří Štefanů 1070
Hradec Králové
50003
IČO: 1879251
aktualizováno před 6 měsíci