Pomocný kuchař/ka - pomocní kuchaři, Kroměříž

Obchod a cestovní ruch / Pomocný kuchař/ka - pomocní kuchaři

Společnost Sociální služby města Kroměříže, příspěvková organizace

Místo pracoviště Lesní 299, Kroměříž
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 11 355 Kč
Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Pomocný kuchař/ka - pomocní kuchaři (Lesní 299, Kroměříž)

Pracoviště Kroměříž
- Náplň práce: příprava a výdej běžných druhů jídel a moučníků, příprava polévek a příloh k hlavním jídlům
- Požadavky pro vznik pracovního poměru: vyučení v oboru, praxe v oboru vítána, znalost provozu kuchyně, pracovitost, schopnost práce v týmu, samostatnost, bezúhonnost
- zkrácený úvazek 20 hod./týden - možnost dohody, možnost i plného úvazku
- doba určitá, zástup za nemoc - po ukončení nemoci našeho zaměstnance možnost přesunu i na jiné zařízení/jinou pozici v rámci provozoven Sociální služby města Kroměříže, nástup možný ihned
- Benefity: po uplynutí zkušební doby osobní příplatek, dovolená navíc, zákonné příplatky
- Kontakt telefonicky Po-Pá (8:00 - 15:30 hod.) paní Obručová, tel.: 720 036 237, příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail:

Benefity pracovní pozice

  • Dovolená navíc
  • Zvláštní prémie

Informace o společnosti Sociální služby města Kroměříže, příspěvková organizace

Sociální služby města Kroměříže, příspěvková organizace
Lesní 299
Kroměříž
76701
IČO: 71193430
aktualizováno před 21 dny

Odpověď na pracovní pozici Pomocný kuchař/ka - pomocní kuchaři