Pomocný kuchař/kuchařka - pomocní kuchaři, Čeladná

Obchod a cestovní ruch / Pomocný kuchař/kuchařka - pomocní kuchaři

Společnost Horské lázně Karlova Studánka, státní podnik

Místo pracoviště Čeladná 809, Čeladná
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 18 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Pomocný kuchař/kuchařka - pomocní kuchaři (Čeladná 809, Čeladná)

C04 z:22/9/2021 a:4/1/2022
Náplň práce:
- spolupráce v přípravě snídaní
- spolupráce v přípravě mimořádných akcí (svatby, rauty)
- obsluha myčky v kuchyni
- zpracování zeleniny.
Požadujeme:
- SŠ vzdělání s výučním listem nebo praxe v oboru
- spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost, nápaditost
- zdravotní průkaz,
- dodržování standardů 4* restaurace.
Nabízíme:
- směnný provoz - krátký/dlouhý týden
- práci na plný úvazek v příjemném pracovním prostředí
- profesionální zázemí a stabilní zaměstnání
- příležitost se podílet na přípravě akcí, rautů, svateb atd.
- podíl 2% z tržeb po zkušební době
- široké spektrum zaměstnaneckých benefitů (týden dovolené navíc, příspěvek na penzijní připojištění až 3.000 Kč, příspěvek na závodní stravování, příspěvek FKSP až 9.000 Kč, firemní společenské a kulturní akce, pravidelné motivační odměny).
Kontakt telefonicky, emailem.

Benefity pracovní pozice

  • Jiné výhody

Informace o společnosti Horské lázně Karlova Studánka, státní podnik

Horské lázně Karlova Studánka, státní podnik
Čeladná 809
Čeladná
73912
IČO: 14450216
aktualizováno před více než 2 roky