Pomocný pracovník/pomocná pracovnice při údržbě zahrady a budov - pomocní pracovníci v zahradnictví, Údlice

Zemědělství a lesnictví / Pomocný pracovník/pomocná pracovnice při údržbě zahrady a budov - pomocní pracovníci v zahradnictví

Společnost "LÜFTUNGSTECHNIK M.Ordos" spol. s r.o.

Místo pracoviště Přečaply 64, Údlice
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 21 000 - 22 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Pomocný pracovník/pomocná pracovnice při údržbě zahrady a budov - pomocní pracovníci v zahradnictví (Přečaply 64, Údlice)

V případě zájmu nás kontaktujte:
- osobně po předchozí telefonické domluvě
- emailem na: zašlete strukturovaný životopis
- telefonicky v pracovní dny PO - ČT od 07:30 do 15:30 hod, PÁ od 07:30 do 12:30 hod na tel.č. 474 667 220.

Náplň práce:
- základní i specializované práce při údržbě zeleně, květin, okrasných dřevin a stromů v areálu firmy
- sekání travních porostů - ručně i za pomoci mechanizace
- úklid areálu dle ročních období včetně odklízení sněhu a údržby vodních ploch
- manipulační a expediční práce
- jízda traktorem.

Očekáváme:
- praxe v oboru zahradníka a řid. průkaz skupiny T výhodou
- spolehlivost, loajálnost, zájem o práci.

Nabízíme:
- hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
- nástupní mzda 21 000 - 22 000,- Kč/měs.
- stravenkový paušál 80,- Kč/směna
- zvláštní prémie dle hospodaření firmy
- parkování u areálu firmy
- dostupná MHD z Chomutova
- nástup dohodou
- finanční bonusy/prémie dle hospodaření firmy, firemní akce.

Informace o společnosti "LÜFTUNGSTECHNIK M.Ordos" spol. s r.o.

"LÜFTUNGSTECHNIK M.Ordos" spol. s r.o.
Přečaply 64
Údlice
43001
IČO: 18380085
aktualizováno před 16 dny