Pomocný pracovník / pomocná pracovnice ve výrobě - pomocní dělníci ve výrobě, Borohrádek

Výroba a provoz / Pomocný pracovník / pomocná pracovnice ve výrobě - pomocní dělníci ve výrobě

Společnost AB-TIP s.r.o.

Místo pracoviště Borohrádek 224, Borohrádek
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 97 - 102 Kč / hodinu

Detail pracovní nabídky na pozici: Pomocný pracovník / pomocná pracovnice ve výrobě - pomocní dělníci ve výrobě (Borohrádek 224, Borohrádek)

Kontakt telefonicky, osobně v pracovní dny (od 8: do 11:00 hod. nebo po domluvě) nebo e-mailem na adresu
VYHRAZENO PRO OPZ
Náplň práce:
- kompletace výrobků
- práce převážně v sedě.
Požadujeme:
- manuální zručnost - jemná motorika.
Nabízíme:
- možnost práce na zkrácený úvazek (počet hodin dle dohody)
- odměny, sick day.

Benefity pracovní pozice

  • Jiné výhody

Informace o společnosti AB-TIP s.r.o.

AB-TIP s.r.o.
Borohrádek 224
Borohrádek

IČO: 28815181
aktualizováno před asi 2 roky