Pomocný pracovník ve stavebnictví - dělníci v oblasti výstavby budov, Otrokovice

Stavebnictví / Pomocný pracovník ve stavebnictví - dělníci v oblasti výstavby budov

Společnost KVE-mont s. r. o.

Místo pracoviště Moravní 958, Otrokovice
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 25 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Pomocný pracovník ve stavebnictví - dělníci v oblasti výstavby budov (Moravní 958, Otrokovice)

Požadujeme: manuální zručnost, aktivní přístup k úkolům, zodpovědnost, pečlivost, časová flexibilita, dobrý zdravotní stav, ŘP „B“ výhodou
Náplň práce: Manipulační práce, zemní práce při přípravě a úpravě terénu, přípravné a dokončovací práce včetně úklidu, obsluha jednoduchých strojů a zařízení, základní údržba jednoduchých strojů, zařízení a ručního nářadí, třídění a ukládání odpadů, atd.
Doba určitá s možností prodloužení, nástupní plat 25 000,-Kč
Nabízíme práci v mladém kolektivu a zázemí stabilní společnosti.
Prémie, příspěvek na stravování, spořící životní pojištění

Informace o společnosti KVE-mont s. r. o.

KVE-mont s. r. o.
Moravní 958
Otrokovice
76502
IČO: 2876043
aktualizováno před 10 měsíci