Poradce pro zprostředkování - odborní zprostředkovatelé práce, Liberec

Služby, Administrativa / Poradce pro zprostředkování - odborní zprostředkovatelé práce

Společnost Úřad práce České republiky

Smluvní vztah služební poměr
Místo pracoviště Dr. Milady Horákové 632, Liberec
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 20 130 - 29 520 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Poradce pro zprostředkování - odborní zprostředkovatelé práce (Dr. Milady Horákové 632, Liberec)

Úřad práce České republiky vyhlašuje výběrové řízení na obsazení služebního místa
v souladu s § 178 odst. 1 zákona č. 234/2014 Sb., o státní službě, ve znění pozdějších
předpisů
Poradce pro zprostředkování
Pracoviště:
Úřad práce České republiky - Krajská pobočka v Liberci
Kontaktní pracoviště Liberec
Hlavní náplň činnosti:
• Zajišťování agendy zprostředkování zaměstnání.
• Poskytování poradenství uchazečům a zájemcům o zaměstnání.
• Zakládání a vedení ucelené podkladové dokumentace uchazečů o zaměstnání a
zájemců o zaměstnání, včetně ověřování a došetřování podkladů a údajů pro správní
řízení.
• Spolupráce s dalšími odbornými útvary kontaktního pracoviště a krajské pobočky.
Kvalifikační a další požadavky:
• minimálně vzdělání střední s maturitní zkouškou
• velmi dobrá uživatelská znalost práce s PC - MS Office
• dobrá znalost českého jazyka
• výborné komunikační schopnosti
• profesionální vystupování, psychická odolnost
• samostatnost, spolehlivost, flexibilita, pečlivost a iniciativa
• svéprávnost a občanská bezúhonnost
• státní občanství České republiky, občanství jiného členského státu EU nebo občanství
státu, který je smluvním státem Dohody o EHP dle § 25 odst. 1 písm. a) a splnění
předpokladu dle § 25 odst. 2 z. č. 234/2014 Sb., o státní službě
Pracovní podmínky:
• platové zařazení v 8. platové třídě v souladu s platnými právními předpisy, po zkušební
době možnost přiznání osobního příplatku
• pružná pracovní doba – plný úvazek
• předpokládaný nástup od 15. ledna 2023
• pracovní poměr na dobu určitou (zástup za mateřskou, rodičovskou dovolenou, případně
jinou omluvenou nepřítomnost státní zaměstnankyně) se zkušební dobou 6 měsíců
(určena v souladu s § 178 odst. 3 zákona o státní službě, v platném znění)
Zaměstnanecké výhody:
• 5 týdnů dovolené
• 5 dní indispozičního volna (sick days)
• 1 den volna na vyřízení osobních záležitostí
• stravenky v hodnotě 90 Kč
• příspěvky z fondu kulturních a sociálních potřeb
• odměny k životním a pracovním výročím
V případě zájmu o uvedenou pozici zašlete, prosím, elektronicky motivační dopis s uvedením
názvu pozice a pracoviště, doplněný o strukturovaný životopis a kopii dokladu o
dosaženém vzdělání, nejpozději do 19. prosince 2022 na e-mailovou adresu

Nedoložení výše požadovaných dokumentů je považováno za nesplnění požadavků.
Nesplnění požadavků může být důvodem k vyřazení z účasti na výběrovém řízení.

Informace o společnosti Úřad práce České republiky

Úřad práce České republiky
Dr. Milady Horákové 632
Liberec
46001
IČO: 72496991
aktualizováno před více než rokem