Práce v e-shopu se zaměřením na strojírenství, potravinářské technologie - úředníci ve skladech, Humpolec

Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz, Administrativa / Práce v e-shopu se zaměřením na strojírenství, potravinářské technologie - úředníci ve skladech

Společnost WATER 4 LIFE s.r.o.

Místo pracoviště Pelhřimovská 1650, Humpolec
Minimální vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)
Výše ohodnocení 22 000 - 25 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Práce v e-shopu se zaměřením na strojírenství, potravinářské technologie - úředníci ve skladech (Pelhřimovská 1650, Humpolec)

Prodej dílů v potravinářském průmyslu se zaměřením na pivovarnictví. Uvedená mzda je na dobu zapracování. Po zapracování je výše mzdy závislá na odvedené práci.
Po dohodě je možný i zkrácený úvazek.

Náplň práce: lehká práce ve skladu, vyřizování objednávek, naskladňování zboží, optimalizace e-shopu www.indcom.cz, focení nových produktů, vytváření katalogových listů.

Požadujeme: dobrá znalost práce na PC (výhodou znalost FlexiBee), SŠ technického zaměření výhodou - i pro absolventa, pečlivost, komunikativnost, aktivní přístup k práci podmínkou, znalost AJ nebo FJ výhodou.

Benefity pracovní pozice

  • Jiné výhody

Informace o společnosti WATER 4 LIFE s.r.o.

WATER 4 LIFE s.r.o.
Pelhřimovská 1650
Humpolec
39601
IČO: 29289971
aktualizováno před téměř 2 roky

Další pracovní nabídky v okrese Pelhřimov v oboru Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz, Administrativa

Všechny pracovní inzeráty v okrese Pelhřimov v oboru Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz, Administrativa