Pracovníci do knihárny - pomocní dělníci ve výrobě, Zlín

Výroba a provoz / Pracovníci do knihárny - pomocní dělníci ve výrobě

Společnost GRASPO CZ, a.s.

Místo pracoviště Pod Šternberkem 324, Zlín
Minimální vzdělání Nižší střední odborné
Výše ohodnocení 19 000 - 21 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Pracovníci do knihárny - pomocní dělníci ve výrobě (Pod Šternberkem 324, Zlín)

Společnost Graspo CZ, a.s., specialista na výrobu knih, katalogů, diářů a notesů pro celý svět, nabízí pracovní pozici: Pracovníci do knihárny.
Náplň práce:
ruční práce - příprava, úprava, manipulace s knihařskými materiály, obsluha jednoduchých knihařských strojů, balení knihařských výrobků

Požadavky :
dobrá prac. morálka, zodpovědnost, pečlivost, vyučen v polygrafickém nebo strojírenském oboru výhodou

Nabízíme:
práci v silné společnosti, firemní benefity, firemní akce, jazykové a odborné kurzy; zvýhodněné stravování, odměny při životním a pracovním výročí

V případě zájmu kontaktujte e-mailem.

Informace o společnosti GRASPO CZ, a.s.

GRASPO CZ, a.s.
Pod Šternberkem 324
Zlín
76302
IČO: 25586092
aktualizováno před asi 2 roky