Účetní finanční - odborní účetní všeobecní, Zlín

Finance, Administrativa / Účetní finanční - odborní účetní všeobecní

Společnost Zlínstav a.s.

Místo pracoviště Bartošova 5532, Zlín
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 26 000 - 30 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Účetní finanční - odborní účetní všeobecní (Bartošova 5532, Zlín)

Náplň práce:
kompletní zpracování bankovních výpisů, zpracování příkazů k úhradě - platby z účtů, úplné a včasné zpracování pokladních dokladů

Požadavky:
znalost podvojného účetnictví a daňových zákonů, praxe v oboru minimálně tři roky, ovládání programů Word, Excel, pečlivost, spolehlivost a samostatnost

Poznámka:
Po uplynutí doby určité v případě dobrých pracovních výsledků možnost změny pracovního poměru na dobu neurčitou.

Zaměstnanecké výhody:
výhodný telefonní tarif pro osoby blízké

V případě zájmu kontaktujte e-mailem.

Informace o společnosti Zlínstav a.s.

Zlínstav a.s.
Bartošova 5532
Zlín
76001
IČO: 28315669
aktualizováno před téměř 3 roky