Pracovníci nákupního oddělení - nákupčí, Fryšták

Obchod a cestovní ruch / Pracovníci nákupního oddělení - nákupčí

Společnost MAGSY, s.r.o.

Místo pracoviště Holešovská 457, Fryšták
Minimální vzdělání ÚSV s maturitou
Výše ohodnocení 25 000 - 30 000 Kč
Požadované jazyky {:cs=>"Angličtina"}
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Pracovníci nákupního oddělení - nákupčí (Holešovská 457, Fryšták)

Nástup možný ihned
- mzda se odvíjí podle kvalifikace, odbornosti, zkušeností, ochoty pracovat, nasazení

Náplň práce: referent nákupního oddělení, kompletní správa objednávek, telefonická a e-mailová komunikace s dodavateli, řešení špatně dodaných materiálů a zboží, kompletní administrativní zajišťování materiálu pro výrobu, požadujeme znalost anglického jazyka slovem i písmem, řidičský průkaz skupiny B, znalost v účetním programu Abra výhodou

Požadavky

  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Informace o společnosti MAGSY, s.r.o.

MAGSY, s.r.o.
Holešovská 457
Fryšták
76316
IČO: 26230224
aktualizováno před 4 dny

Odpověď na pracovní pozici Pracovníci nákupního oddělení - nákupčí

Holešovská 457 457
Fryšták