Obsluha svařovacích robotů (rtp) - svářeči, Otrokovice

Výroba a provoz / Obsluha svařovacích robotů (rtp) - svářeči

Společnost Avex Steel Products s.r.o.

Místo pracoviště tř. Tomáše Bati 1656, Otrokovice
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 25 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Obsluha svařovacích robotů (rtp) - svářeči (tř. Tomáše Bati 1656, Otrokovice)

Do strojírenské společnosti, vítěze soutěže Inovační firma Zlínského kraje 2016 a 2014, hledáme Obsluhu svařovacích robotů (RTP).

Náplň práce:
" Obsluha svařovacích robotů
" Manipulace s kovomateriálem

Očekáváme:
" Min. základní vzdělání, zkušenosti s prací ve strojírenství výhodou
" Zkušenosti se svařováním CO2 výhodou
" Spolehlivost, zodpovědnost

Nabízíme:
" Hlavní pracovní poměr
" Nástup možný ihned nebo dle dohody
" Pracovní smlouva nejprve na dobu určitou s možností následného prodloužení na dobu neurčitou
" Místo výkonu práce: Otrokovice

Kontakt:
Strukturovaný životopis, prosím, zasílejte s uvedením pozice Obsluha RTP na e-mail. Děkujeme.

Jsme FAMILY FRIENDLY FIRMA - víme, že máte děti a snažíme se přizpůsobit i vašim potřebám, interní systém vzdělávání, dotované stravování, možnost nákupu materiálů a produktů za zvýhodněné ceny, občerstvení na pracovišti.

Benefity pracovní pozice

  • Podnikové stravování
  • Jiné výhody

Informace o společnosti Avex Steel Products s.r.o.

Avex Steel Products s.r.o.
tř. Tomáše Bati 1656
Otrokovice
76502
IČO: 25303279
aktualizováno před asi 2 měsíci

Odpověď na pracovní pozici Obsluha svařovacích robotů (rtp) - svářeči

tř. Tomáše Bati 1656 1656
Otrokovice