Pracovníci úklidu - uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objektech, Nový Jičín

Služby / Pracovníci úklidu - uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objektech

Společnost Conspiro qua, s.r.o.

Místo pracoviště Nový Jičín
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 14 000 Kč
Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek

Detail pracovní nabídky na pozici: Pracovníci úklidu - uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objektech (Nový Jičín)

z: 24.10.2023 Místo vyhrazené pro OZP.
Pracovní doba::
- uklízí se pondělí až pátek,
- směny od 12:00 do 17:00 hod.
Náplň práce:
- Uklízí se prostory kanceláří, chodby, wc apod.
- Doplňování toaletních potřeb – mýdlo, ručníky, toal. papíry apod.
- Odnos odpadků, vysává se, vytírá se apod.
- Praní mopů a hader v pračce, která je na místě, vč. pracího prášku.
Co od Vás očekáváme:
- Nutný výpis trestního rejstříku.
- Nutný bankovní účet pro výplatu mzdy.
- Nástup ihned, nebo po domluvě.
- Zkušenost s úklidem není nutná – vše Vás naučíme.
- Pravidelnou docházku.
- Platný status ID 1-3 nebo OZZ.
Co Vám můžeme nabídnout:
- Zkrácený úvazek - 5hod. denně.
- HPP 14.000,- Kč/hr./měs.
- Přátelský přístup a zaučení.
- Firemní trička.
- Mzdy vždy k 20. v měsíci, možnost zálohy k 5. v měsíci.
- Dlouhodobou spolupráci.

Zaměstnanecké výhody: Bonusy ve formě úklidových prostředků nebo toaletního programu, každý měsíc.

Kontakt: Gabriela Krátká, telefonicky Po - Pá od 9:00 do 15:00 hod. na č.: 603 338 162

Informace o společnosti Conspiro qua, s.r.o.

Conspiro qua, s.r.o.

Nový Jičín

IČO: 3997804
aktualizováno před 5 měsíci