Technik / technička vodohospodářských staveb - ostatní stavební inženýři, Kostelec nad Orlicí

Stavebnictví / Technik / technička vodohospodářských staveb - ostatní stavební inženýři

Společnost STATING s.r.o.

Místo pracoviště Kostelecká Lhota 100, Kostelec nad Orlicí
Minimální vzdělání Vyšší odborné
Výše ohodnocení 35 000 - 45 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Technik / technička vodohospodářských staveb - ostatní stavební inženýři (Kostelecká Lhota 100, Kostelec nad Orlicí)

Kontakt zasláním životopisu na e-mail nebo telefonicky.

Požadujeme:
- vzdělání v oboru a chuť se dále vzdělávat
- znalost práce s PC, uživatelská znalost grafických systémů AutoCad / AtlasDMT
- nadšení pro vodu a přírodu, chuť podílet se na dění ve firmě.
Výhodou:
- řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič/ka
- znalostí základů rozpočtování
- znalostí matematického modelování (např. HEC-RAS).
Náplň práce:
- příprava a realizace vodohospodářských staveb s hlavním zaměřením na zadržování vody v krajině (tůně, mokřady, rybníky, poldry,….)
- zájem o vodovody, kanalizace nebo protipovodňová ochrana výhodou - rovněž možnost uplatnění a spolupráce.
Nabízíme:
- působnost po celé ČR
- tým ochotný podělit se o zkušenosti a pomoct
- odměna v závislosti na schopnostech, zkušenostech a výsledcích.

Požadavky

  • Práce s PC
  • Práce s PC - autocad

Benefity pracovní pozice

  • Dovolená navíc
  • Zvláštní prémie
  • Jiné výhody

Informace o společnosti STATING s.r.o.

STATING s.r.o.
Kostelecká Lhota 100
Kostelec nad Orlicí
51741
IČO: 25963864
aktualizováno před 11 dny

Odpověď na pracovní pozici Technik / technička vodohospodářských staveb - ostatní stavební inženýři