Pracovníci v eshopu - správa eshopu, expedice zásilek - pracovníci v oblasti prodeje jinde neuvedení, Vsetín

Obchod a cestovní ruch / Pracovníci v eshopu - správa eshopu, expedice zásilek - pracovníci v oblasti prodeje jinde neuvedení

Společnost Katade s. r. o.

Místo pracoviště Jiráskova 2057, Vsetín
Minimální vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)
Výše ohodnocení 23 000 - 26 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Pracovníci v eshopu - správa eshopu, expedice zásilek - pracovníci v oblasti prodeje jinde neuvedení (Jiráskova 2057, Vsetín)

PRACOVNÍCI V ESHOPU - SPRÁVA ESHOPU, EXPEDICE ZÁSILEK
POŽADUJEME: Nadstandartní znalost práce na PC, znalost Word, Excel.
NÁPLŇ PRÁCE: Práce v e-shopu s módními doplňky (šperky a jiné). Komunikace se zákazníky, příjem objednávek a následná expedice zboží.
NABÍZÍME: Práce v mladém kolektivu, osobní ohodnocení.
PRVNÍ KONTAKT: Telefonicky v době od 9:00 do 17:00 paní Michaela Krajčíková, tel. 603 173 162, případně emailem na adresu: email:
Ov.e.: 2.10.

Informace o společnosti Katade s. r. o.

Katade s. r. o.
Jiráskova 2057
Vsetín
75501
IČO: 4161505
aktualizováno před 7 měsíci