Pracovník backoffice / účetní junior - účetní všeobecní, Ostrava

Finance, Administrativa / Pracovník backoffice / účetní junior - účetní všeobecní

Společnost Jesle a mateřská škola Mrňousek, spolek

Místo pracoviště Edisonova 1501, Ostrava
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 30 000 - 34 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Pracovník backoffice / účetní junior - účetní všeobecní (Edisonova 1501, Ostrava)

1. kontakt POUZE e-mailem. Motivační dopis a strukturovaný životopis zašlete do 31.12.2023 na: . Do předmětu uveďte: BACKOFFICE
POŽADAVKY: SŠ, VŠ vzdělání – ekonomického směru; základy účetnictví a personální agendy; min. roční praxe v účetnictví, personalistice nebo administrativě; výborná úroveň práce na PC (Word, Excel), s Internetem; ŘP sk. B a praxe v řízení; pečlivost, spolehlivost a samostatnost, odolnost vůči stresu, časovou flexibilitu

NÁPLŇ PRÁCE:
- pracovní doba pondělí až pátek od 8:00 do 16:30 hod,
- příprava účetních dokladů pro externí účetní firmu, vedení pokladny,
- personalistika a agenda s ní spojená (smlouvy, příprava podkladů pro mzdy, BOZP …),
- organizace školení pro zaměstnance,
- back office administrativní agenda,
- správa a inventarizace firemního majetku a technicko-administrativní správa a vedení
dokumentace k budovám,
- komunikace s pobočkami, zaměstnanci,
- zajišťování dalších úkolů dle pokynů vedoucího.

NABÍZÍME:
- zajímavou, rozmanitou a samostatnou práci na HPP – plný úvazek,
- 25 dnů dovolené,
- služební mobil a NB značky Apple,
- zaměstnavatelem dotované stravování.

Podmínkou účasti ve výběrovém řízení je zaslání motivačního dopisu a strukturovaného životopisu na email: do předmětu uveďte: BACKOFFICE. nejpozději do 31.12.2023. Pokud zájemce nezašle životopis a motivační dopis, nebude zařazen do výběrového řízení.

Informace o společnosti Jesle a mateřská škola Mrňousek, spolek

Jesle a mateřská škola Mrňousek, spolek
Edisonova 1501
Ostrava
70030
IČO: 5720079
aktualizováno před 6 měsíci