Pracovník/ce expedice - skladníci, obsluha manipulačních vozíků, Holešov

Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz / Pracovník/ce expedice - skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Společnost ESTELAR s. r. o.

Místo pracoviště Palackého 744, Holešov
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 10 000 - 12 500 Kč
Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek

Detail pracovní nabídky na pozici: Pracovník/ce expedice - skladníci, obsluha manipulačních vozíků (Palackého 744, Holešov)

Pracoviště Holešov
- Pracovní náplň: vychystávání hotových výrobků z expedičního skladu, vedení skladového hospodářství, příjem a výdej zboží dopravcům, práce v informačním systému HELIOS
- Požadujeme: pozice vhodná i pro OZP, zodpovědnost, aktivní přístup k práci, komunikativnost, pečlivost, ochotu učit se novým věcem
- Výhodou: SŠ vzdělání technického směru výhodou, praxe na podobne pozici vyhodou, řidičský průkaz sk. B výhodou
- Nabízíme: zkrácený pracovní úvazek 4 hod./den (PD 9:00 - 13:00 hod.), příspěvek na stravování, sick days nad rámec dovolené, školení, vzdělávání, firemní akce
- V případě zájmu o uvedenou pozici nám zašlete svůj životopis s motivačním dopisem a označením o jakou pozici máte zájem na email:

Informace o společnosti ESTELAR s. r. o.

ESTELAR s. r. o.
Palackého 744
Holešov
76901
IČO: 26932962
aktualizováno před více než rokem