Pracovník/ce obchodního úseku (sales and marketing) - obchodní referenti, Široký Důl

Obchod a cestovní ruch / Pracovník/ce obchodního úseku (sales and marketing) - obchodní referenti

Společnost Flídr plast s.r.o.

Místo pracoviště Široký Důl 200, Široký Důl
Minimální vzdělání ÚSV s maturitou
Výše ohodnocení 32 000 - 37 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Pracovník/ce obchodního úseku (sales and marketing) - obchodní referenti (Široký Důl 200, Široký Důl)

NÁPLŇ PRÁCE: aktivní vyhledávání a získávání nových zákazníků v ČR i zahraničí, obchodní vyjednávání a zpracování cenových nabídek, vedení týmu při vyjasňování technických požadavků zákazníka
DALŠÍ POŽADAVKY: minimální SŠ vzdělání - technické zaměření výhodou.
NABÍZÍME: zajímavou práci v tradiční české firmě, možnost kariérního postupu, zvýhodněné telefonní tarify pro zaměstnance, podporu vzdělávání a rozvoje, prémie na zdraví, flexipassy, výhodné čerpání pohonných hmot na vlastní čerpací stanici, prodej masa z vlastní farmy
KONTAKT: osobně, e-mailem, telefonicky (7-14 hod)

Informace o společnosti Flídr plast s.r.o.

Flídr plast s.r.o.
Široký Důl 200
Široký Důl
57201
IČO: 25293931
aktualizováno před asi 2 roky