Pracovník/ce přímé péče - pracovníci přímé obslužné péče v oblasti ambulantních a terénních služeb a pečovatelé v oblasti domácí péče, České Budějovice

Zdravotnictví / Pracovník/ce přímé péče - pracovníci přímé obslužné péče v oblasti ambulantních a terénních služeb a pečovatelé v oblasti domácí péče

Společnost Oblastní spolek Českého červeného kříže České Budějovice

Místo pracoviště Husova tř. 1837, České Budějovice
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 24 000 - 29 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Pracovník/ce přímé péče - pracovníci přímé obslužné péče v oblasti ambulantních a terénních služeb a pečovatelé v oblasti domácí péče (Husova tř. 1837, České Budějovice)

Požadavky: absolvování akreditovaného kvalifikačního kurzu pro pracovníka přímé obslužné péče v sociálních službách výhodou, případně umožníme absolvovat do 1 roku od nástupu do pracovního poměru, řidičský průkaz sk. B nezbytnou podmínkou (aktivní řidič), bezúhonnost, vztah k seniorům, schopnost v řízení většího vozidla Caddy výhodou, praxe v sociálních službách výhodou.
Náplň práce: hlavní náplní práce je zajištění základních životních potřeb klienta s ohledem na jeho individuální potřeby a požadavky, pomoc klientům s každodenními úkony spojenými s hygienou, úklidem či společenským životem.
Zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravné, příspěvek na dovolenou, příspěvek na regeneraci, 5 týdnů dovolené
Nepravidelně rozložená pracovní doba - občasné služby večer a o víkendu, k platu odměny a příplatky po zapracování
Nástup: dle dohody

Informace o společnosti Oblastní spolek Českého červeného kříže České Budějovice

Oblastní spolek Českého červeného kříže České Budějovice
Husova tř. 1837
České Budějovice
37001
IČO: 425851
aktualizováno před 9 měsíci