Pracovník/ce přípravy programů pro cnc stroje - ostatní strojírenští technici, Paceřice

Výroba a provoz / Pracovník/ce přípravy programů pro cnc stroje - ostatní strojírenští technici

Společnost REKUPER SYCHROV, s.r.o.

Místo pracoviště Husa 28, Paceřice
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 32 000 - 45 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Pracovník/ce přípravy programů pro cnc stroje - ostatní strojírenští technici (Husa 28, Paceřice)

Společnost REKUPER SYCHROV, s.r.o. je zaměřena na zakázkovou výrobu zpracování plechu s využitím moderních technologií, jako je řezání laserem, vysekávání, ohýbání, sváření. Bližší informace o firmě naleznete na www.rekuper.cz
Pracovní náplň: příprava programů pro CNC stroje (laser, vysekávací stroj)
Požadujeme:
- SPŠS/ strojní zaměření nebo praxe ve strojírenství
- Zkušenosti s CAD systémem 2D AutCAD (Inventor, SolidWorks výhodou)
- Orientace v technické dokumentaci
- Uživatelská znalost MS Office (Word, Excel)
Nabízíme:
- Stabilní a dlouhodobé pracovní uplatnění
- Zajímavé finanční ohodnocení
- Zaškolení
Hlásit se telefonicky nebo e-mailem.

Informace o společnosti REKUPER SYCHROV, s.r.o.

REKUPER SYCHROV, s.r.o.
Husa 28
Paceřice
46344
IČO: 48291331
aktualizováno před asi 2 roky