Manažer/manažerka týmu - finanční poradci specialisté, Prostějov

Finance / Manažer/manažerka týmu - finanční poradci specialisté

Společnost SMS finance, a.s.

Místo pracoviště Plumlovská 4650, Prostějov
Minimální vzdělání ÚSV s maturitou
Výše ohodnocení 60 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Manažer/manažerka týmu - finanční poradci specialisté (Plumlovská 4650, Prostějov)

Nástup možný ihned. Životopisy zasílejte na e-mail: Bližší informace sdělí pan Svozil, tel. 733 780 601. Pracovní doba: Po-Pá 9:00-17:00 hod. (možné se na pracovní době domluvit). Pracoviště: Plumlovská 39 Prostějov.
Požadujeme: časová flexibilita, dobré komunikační dovednosti, řidičský průkaz sk. B, spolehlivost, ochotu se vzdělávat.
Náplň práce: práce v kanceláři i v terénu, komunikace s klienty, vedení týmu finančních specialistů.
Nabízíme: firemní automobil, tiskárna, MacBook, iPhone, karta Multisport, motivační bonusy, týmové akce, příjemný kolektiv.

Informace o společnosti SMS finance, a.s.

SMS finance, a.s.
Plumlovská 4650
Prostějov
79601
IČO: 25381512
aktualizováno před asi měsícem

Odpověď na pracovní pozici Manažer/manažerka týmu - finanční poradci specialisté