Pracovník/ce technické podpory pro cestovní agentury a kanceláře - pracovníci v zákaznických kontaktních centrech, Liberec

Obchod a cestovní ruch, Administrativa / Pracovník/ce technické podpory pro cestovní agentury a kanceláře - pracovníci v zákaznických kontaktních centrech

Společnost Darkmay s.r.o.

Místo pracoviště Valdštejnská 381, Liberec
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 20 000 - 25 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Pracovník/ce technické podpory pro cestovní agentury a kanceláře - pracovníci v zákaznických kontaktních centrech (Valdštejnská 381, Liberec)

Do kolektivu CeSYS hledáme nového kolegu/kolegyni, který se s námi bude podílet na tvorbě a správě systému pro provizní prodej zájezdu a služeb v cestovním ruchu.
Jaká bude Vaše náplň práce?
- Budete neustále v telefonickém a emailovém kontaktu se zákazníky systému CeSYS.
- Budete jim radit, odpovídat na dotazy a řešit jejich požadavky na webu
- Realizace pravidelných školení.
- Seznamování zákazníků s novinkami našeho systému.
- Budete se také podílet na tvorbě databáze hotelů
Pozice technické podpory je u nás klíčová, proto požadujeme:
- Komunikativnost
- Ochotu se vzdělávat
- Dobrou orientaci v IT problematice
- Analytické myšlení a schopnost dotahovat věci do konce.
Co vítáme navíc?
- Budeme velice rádi, pokud se budete základně orientovat v oblasti UX/UI.
- Uvítáme také základní znalosti HTML5 a CSS3.
Vzdělání: VŠ nebo SŠ
Nabízené výhody:
- stálý plat + odměny za výsledky
- práce v příjemném prostředí malého kolektivu
- smysluplná práce ve skvělém odvětví cestovního ruchu
- práce v centru Liberce.
Hlásit se e-mailem

Informace o společnosti Darkmay s.r.o.

Darkmay s.r.o.
Valdštejnská 381
Liberec
46001
IČO: 27539423
aktualizováno před více než 2 roky