Pracovník/ce v sociálních službách - pracovníci přímé obslužné péče v oblasti pobytové péče, Kroměříž

Zdravotnictví / Pracovník/ce v sociálních službách - pracovníci přímé obslužné péče v oblasti pobytové péče

Společnost Sociální služby města Kroměříže, příspěvková organizace

Místo pracoviště Nitranská 4091, Kroměříž
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 12 500 Kč
Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek

Detail pracovní nabídky na pozici: Pracovník/ce v sociálních službách - pracovníci přímé obslužné péče v oblasti pobytové péče (Nitranská 4091, Kroměříž)

pracoviště Kroměříž
- Náplň práce: podpora a pomoc při vytváření, prohlubování a upevňování základních hygienických návyků při péči o klienty, spolupráce na posilování sociálních a společenských kontaktů klientů
- Požadavky pro vznik pracovního poměru: řidičský průkaz sk B - aktivní řidič, profesní vystupování, schopnost komunikace s cílovou skupinou klientů, spolehlivost, flexibilita, empatie, bezúhonnost, zdravotní způsobilost, kurz PSS výhodou, nikoli podmínkou.
- pracovní poměr na dobu 1 roku s možností prodloužení, nástup možný ihned, nepřetržitý pracovní režim, zkrácený úvazek 19,38 hodin týdně
- Benefity: osobní příplatek po uplynutí zkušební doby, 6 týdnů dovolené
- Platová třída 4. nebo 5. pl. třída, plat od 12 500,- Kč, plus zákonné příplatky (dle NV č. 341/2017 Sb., ve znění pozdějších předpisů)
- Kontakt telefonicky na 720 036 237 nebo na e-mail (paní Obručová).

Informace o společnosti Sociální služby města Kroměříže, příspěvková organizace

Sociální služby města Kroměříže, příspěvková organizace
Nitranská 4091
Kroměříž

IČO: 71193430
aktualizováno před 15 dny