Pracovník/ce zákaznické podpory v maďarském jazyce - všeobecní administrativní pracovníci, Vsetín

Administrativa / Pracovník/ce zákaznické podpory v maďarském jazyce - všeobecní administrativní pracovníci

Společnost Libristo Media s.r.o.

Místo pracoviště Sychrov 55, Vsetín
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 24 000 - 30 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Pracovník/ce zákaznické podpory v maďarském jazyce - všeobecní administrativní pracovníci (Sychrov 55, Vsetín)

PRACOVNÍK/CE ZÁKAZNICKÉ PODPORY V MAĎARSKÉM JAZYCE
HLEDÁŠ ZAJÍMAVOU PRÁCI SE SKVĚLÝMI KOLEGY?
Provozujeme unikátní internetové knihkupectví s nejširší knižní nabídkou ve střední a východní Evropě. Působíme nejenom v Česku, ale také v dalších evropských zemích. Do mladého týmu hledáme na HPP kolegu, který bude pečovat o naše zákazníky v Maďarsku.
POŽADUJEME: Komunikativnost, znalost maďarského jazyka na úrovni rodilého mluvčího, znalost anglického nebo českého jazyka, znalost práce s PC - Word, Excel, e-mailový klient, internetový prohlížeč, schopnost vyhledat informace na internetu
NÁPLŇ PRÁCE: Komunikace s maďarskými zákazníky - telefonicky a e-mailem, překlad textů do rumunštiny, komunikace s maďarskými dodavateli, vyhledávání informací na internetu.
NABÍZÍME: Slevy na prodávaný sortiment, občerstvení na pracovišti, stravenky, vánoční prémie.
PRVNÍ KONTAKT: Výhradně emailem na adresu:

Benefity pracovní pozice

  • Zvláštní prémie
  • Podnikové stravování
  • Jiné výhody

Informace o společnosti Libristo Media s.r.o.

Libristo Media s.r.o.
Sychrov 55
Vsetín
75501
IČO: 4448367
aktualizováno před více než 2 roky