Pracovník/ice kompletace obalů ve výrobě - manipulační dělníci ve výrobě, České Budějovice

Výroba a provoz / Pracovník/ice kompletace obalů ve výrobě - manipulační dělníci ve výrobě

Společnost LAŠEK spol. s r.o.

Místo pracoviště U Sirkárny 658, České Budějovice
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 18 400 - 21 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Pracovník/ice kompletace obalů ve výrobě - manipulační dělníci ve výrobě (U Sirkárny 658, České Budějovice)

Požadavky: vzdělání nerozhoduje, samostatnost, pečlivost, spolehlivost.
Náplň práce: kompletace a dekompletace plastových přepravek, třídění lehkých plastových přepravek (tato práce je vhodná i pro důchodce).
Nabízíme: zaměstnání u stabilní společnosti, stravenky, možnost karierního růstu, nástup ihned.
Bližší informace: možnost jednosměnného a třísměnného provozu.
Osobní schůzka možná pouze po předchozí telefonické domluvě.

Informace o společnosti LAŠEK spol. s r.o.

LAŠEK spol. s r.o.
U Sirkárny 658
České Budějovice
37004
IČO: 46678620
aktualizováno před asi 2 roky