Pracovník/ice obsluhy pece pro závod tuhárna - obsluha ostatních stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená, České Budějovice

Výroba a provoz / Pracovník/ice obsluhy pece pro závod tuhárna - obsluha ostatních stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená

Společnost KOH-I-NOOR HARDTMUTH a.s.

Místo pracoviště F. A. Gerstnera 21, České Budějovice
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 22 500 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Pracovník/ice obsluhy pece pro závod tuhárna - obsluha ostatních stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená (F. A. Gerstnera 21, České Budějovice)

Náplň práce: Obsluha vypalovací pece , preparace grafitových tuh, udržování výrobního zařízení, vedení předepsané evidence
Požadavky: manuální zručnost a pečlivost, samostatnost a odpovědný přístup k práci
Nabízíme: motivační bonus 2x za rok, věrnostní odměna, zvýhodněné závodní stravování, dovolenou navíc, příspěvek na penzijní připojištění, zvýhodněné druhy pojištění u Kooperativy
Kontakt e-mailem nebo telefonicky (Po-Pá 8 - 14 hod.)

Benefity pracovní pozice

  • Zvláštní prémie
  • Dovolená navíc
  • Podnikové stravování
  • Jiné výhody

Informace o společnosti KOH-I-NOOR HARDTMUTH a.s.

KOH-I-NOOR HARDTMUTH a.s.
F. A. Gerstnera 21
České Budějovice
37001
IČO: 26055996
aktualizováno před více než 2 roky